Склад

Мастацкі кіраўнік і галоўны дырыжор - Бабарыкін Віктар Уладзіміравіч


Дырыжор - Кульбаков Виталий Григорьевич

Дырэктар - Гузнякова Ольга Аркадьевна

Асістэнт дырыжора – Когаевская Елизавета Викторовна

Вядучы рэдактар - Бортник Олеся Викторовна

Флейты
  1. Кормазинова Татьяна Николаевна

Габоі
  1. Ефременко Кристина Игоревна

Кларнеты
  1. Шиманович Евгений Владимирович
  2. Яроцевич Дмитрий Михайлович

Фаготы
  1. Блохин Иван Александрович - канцэртмайстар
  2. Атрашкевич Александр Николаевич

Саксафоны
  1. Лапко Сергей Николаевич – концертмейстер
  2. Горянин Ярослав Юрьевич
  3. Нестерович Виталий Петрович
  4. Скурко Герман Владимирович
  5. Левчук Кирилл Игоревич

Валторны
  1. Галуза Александр Иванович – концертмейстер
  2. Микулич Фёдор Антонович

Трубы
  1. Пищик Дмитрий Геннадьевич
  2. Козлов Михаил Сергеевич
  3. Лавринович Павел Александрович

Трамбоны
  1. Щербаков Олег Николаевич - концертмейстер
  2. Грудина Павел Геннадьевич
  3. Шпаковский Павел Владимирович
  4. Семенов Сергей Владиславович

Ударныя
  1. Маврин Андрей Александрович
  2. Драчан Дмитрий Леонидович
  3. Терехович Андрей Владимирович

Гітара
  1. Дзыгун Егор Валерьевич
  2. Величко Павел Робертович

Бас-гітара
  1. Кунцевич Сергей Александрович - концертмейстер

Сінтэзатары
  1. Колоколова Вероника Вячеславовна
  2. Данилов Александр Артурович
  3. Шостак Егор Сергеевич

Першыя скрыпкі
  1. Чернов Александр Александрович
  2. Пархоменко Елена Сергеевна
  3. Игнатович Татьяна Федоровна
  4. Бараненкова Анастасия Александровна

Другія скрыпкі
  1. Миркос Анна Дмитриевна - концертмейстер 
  2. Книга Олег Васильевич
  3. Петрова Анастасия Витальевна
  4. Тумаш Анна Петровна
  5. Юхневич Дмитрий Валентинович
  6. Слизова Елена Михайловна
  7. Носова Алеся Сергеевна

Альты
  1. Гержидович Михаил Вильгельмович - концертмейстер
  2. Климович Екатерина Владимировна
  3. Альферович Наталья Александровна
  4. Портянко Марина Игоревна

Віяланчэлі 
  1. Дулебенец Елена Владимировна - концертмейстер
  2. Никифорова Екатерина Геннадьевна
  3. Веремейчик Мария Александровна
  4. Овчинникова Анна Васильевна

Кантрабас
  1. Захарьев Денис Юрьевич
  2. Храмцов Юрий Дмитриевич

Мастацкі персанал аркестра 

Загадчык мастацка-пастановачнай часткай - Папоў Сяргей Вячаслававіч
Гукарэжысёр – Скрыпка Уладзімір Анатольевіч 
Гукарэжысёр – Кулевский Віталь Іванавіч 

Вытворча- гаспадарчы персанал аркестра

Бібліятэкар – Кляус Вольга Валер'еўна
КасцюмерГрэкава Тамара Мікалаеўна
Касцюмер Мураўёва Наталля Анатольеўна  
Машыніст сцэны – Калевіч Ігар Анатольевіч

Кантакты:

Тел./ф.: (+37517) 229-90-50
Тел.: (+37517) 229-90-04

E-mail: 
dirork@yandex.by - па пытаннях арганізацыі канцэртаў; 
vicktordir@yandex.ru - па творчых пытаннях